+38 067 439 48 48
+38 063 439 48 48
+38 099 439 48 48
Viber +38 097 549 24 07
Короткий опис та програма курсу «Бухгалтерський облік + BAS + Головний бухгалтер»
в форматі дистанційного + онлайн навчання.
ТРИВАЛІСТЬ
Перший модуль - середня тривалість 1,5 місяця
Другий + третій модулі - середня тривалість 2,5 місяця
Четвертий модуль - середня тривалість 1 місяць
П'ятий модуль - середня тривалість 2 тижня
ВАРТІСТЬ
13 000 грн. за 6,5 місяців навчання (більше 80 уроків)
У вартість входить: 40 уроків теорії з роздатковим матеріалом, 9 контрольних робіт, 24 уроки в Zoom, 18 уроків в програмі БАС з інструкцією , актуальна енциклопедія бухгалтера.
Перший урок – безкоштовний.
Оплата вноситься поетапно:
1. Перший модуль (середня тривалість 1,5 місяця) - 2600 грн. на другому занятті.
2. Другий модуль (середня тривалість 1,5 місяця) - 2600 грн.
3. Третій модуль (середня тривалість 1,5 місяця) - 2600 грн.
4. Четвертий модуль ( середня тривалість 1 місяць) - 2600 грн.
5. П'ятий модуль ( середня тривалість 1 місяць) - 2600 грн.
Для юридичних осіб вартість збільшується на 10%
Курс підійде для:
Керівник
Новачок
Бухгалтер
В даному курсі передбачені:
Сертифікат
Пробний урок
Поетапна оплата
Графік занять
05 вересня
Експерт і автор курсу методики навчання бухгалтерського та податкового обліку Гаркавенко Тетяна Володимирівна
-
Засновник УЦ «ПРОФІРЕСУРС»
-
Ведучий викладач курсів бухгалтерського обліку та 1С більш 15 років
-
Практикуючий бухгалтер більше 20 років
-
Вивчила понад 1500 осіб і з них в даний час 20% - працюючі бухгалтери, 40% - головні бухгалтери, 15% - фіндиректора, 10% - аудитори.
Щоб познайомитися з викладачем ближче, пропонуємо Вам почитати відгуки в Google про учбовий центр і відгуки на сайті «Профіресурс» .
При створенні курсу навчання бухгалтерів онлайн метою було бажання максимально наблизити формат онлайн до очного навчання і досягти такого ж результату, який досягають слухачі в класі.
На підставі відгуків учнів, яким для порівняння були дані спеціально записані відеоуроки (без слухачів) і відеозапис лекцій в аудиторії, було прийнято рішення зробити базу курсу на підставі записів реальних оффлайн занять.
Це не професійний запис в студії, тому іноді будуть присутні сторонні звуки: шелест паперу, клацання калькулятора, кашель)). Але Ви поринете в «живе» навчання в аудиторії. Ви будете вирішувати ті ж завдання, контрольні, які вирішують слухачі в класі, чути питання, які виникають у учнів і можливо можуть виникнути у Вас.
Тому особливої різниці в навчанні між особистою присутністю Вас на лекції або в форматі онлайн не буде.
У чому переваги бухгалтерських онлайн курсів:
-
Ви не витрачаєте час на дорогу;
-
Ви не залежите від погоди;
-
Якщо Ви трохи захворіли і точно нікуди б не поїхали, а з чашкою чаю Ви цілком можете провести час біля комп'ютера;
-
Якщо взагалі немає можливості бути присутнім на окремому занятті в класі, то в форматі онлайн Ви можете подивитися лекцію на наступний день у зручний для Вас час. Відео в будь-який момент можна зупинити і повторно послухати матеріал, який Вам захочеться закріпити.
Незважаючи на переваги онлайн-форми навчання, є і недолік - необхідність в самоконтролі, і тому не кожній людині підходить такий формат.
Не всі люди можуть самостійно організувати і контролювати своє навчання, існує ризик відкласти навчання заради інших справ. Без самодисципліни, організації свого часу і сили волі ефективність навчання зводиться до нуля.
Тому, щоб слухачі онлайн курсів не «розслаблялися», з нашого боку буде здійснюватися постійний контроль за навчанням і виконанням домашніх завдань після кожної теми.
Після завершення всіх уроків курсу Ви складаєте іспит і отримуєте сертифікат про проходження. Але головним результатом будуть Ваші знання.
Наша з Вами робота буде проводитися в наступному форматі:
1. На пошту e-mail Ви отримуєте доступ до відеозапису лекції і матеріал, необхідний для вирішення завдань, заповнення форм і т.п., із зазначенням терміну, який Вам буде надано на вивчення матеріалів.
2. Ви дивитеся відеоурок, записуєте конспект в зошит (так само, як це роблять слухачі оффлайн. Зорова пам'ять у більшості людей ефективніше, ніж слухова), заповнюєте форми, вирішуєте завдання разом з групою в класі.
3. Отримуєте домашнє завдання.
4. Отримуєте в електронному вигляді енциклопедію бухгалтера, (після кожної пройденої теми буде приходити розсилка на Вашу пошту).
5. Проходить контрольне опитування в ZOOM або Viber. Воно необхідне, щоб накопичені у Вас питання не переросли в "ком", який не дозволить вивчати матеріал далі. А також, щоб ми могли розуміти, наскільки Ви справляєтеся із завданнями, чи готові далі продовжувати навчання.
6. Після вивчення теоретичної частини кожного модуля, переходимо до практичних занять в 1С. Перші заняття в 1С почнуться після теорії: основи бухгалтерського обліку, касові операції, безготівкові розрахунки. Після практичної роботи в 1С, продовжуємо теорію: підзвітні особи, відрядження. Переходимо в 1С. Потім теорія: надходження, вибуття запасів, пдв. Переходимо в 1с: в розділ покупка, продаж і т.д.
Щоб Ви змогли визначитися, чи підходить Вам такий формат навчання, пропонуємо подивитися відео зустрічі випускників першої групи онлайн-навчання, яке розміщене вище і фрагмент першої зустрічі в ZOOM .
Програма курсу онлайн для бухгалтерів
I-й етап навчання призначений для новачків або слухачів, які хочуть відновити свої знання з основ бухгалтерського обліку.
I-й модуль: Теоретичні основи бухгалтерського обліку. Касові операції, безготівкові розрахунки.
Тривалість модуля - приблизно 1 місяць.
Вартість 2 600 грн.
№1,2 відеоуроки: Актив, Пасив.
Перші два уроки присвячені основним поняттям: Актив, Пасив. (Числові приклади та завдання).
№3 відеоурок: Первинний документ.
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ .
№4,5 відеоуроки: План рахунків бухгалтерського обліку, його будова. Класи рахунків. Синтетичний рахунок. Субрахунок. Аналітичний облік.
Якщо людина хоче знати і розуміти бухгалтерський облік, йому необхідно розібратися зі «словником» з бухобліку - планом рахунків. (Числові приклади та завдання).
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
№6 відеоурок: Рахунки бухгалтерського обліку, їх структура та призначення. Активні і пасивні рахунки.
На цьому занятті слухачі повинні засвоїти чотири правила, які допоможуть зрозуміти подвійний запис, який винайшов Лука Пачолі. (Числові приклади та завдання).
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
№7 відеоурок: Подвійний запис. Бухгалтерська проводка. Кореспонденція рахунків.
Кожен бухгалтер знає, що якщо станеться господарська операція на підприємстві, в бухгалтерії обов'язково повинен бути первинний документ, який підтверджує цю подію. Бухгалтер зобов'язаний зробити запис в бухгалтерському обліку і відобразити за допомогою «бухгалтерського мови». Це і буде подвійний запис. А як вона виглядає і що позначає, ви дізнаєтеся на цьому уроці. (Числові приклади та завдання).
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
№8,9 відеоуроки: Організація, облік і документальне оформлення операцій з готівковими коштами: Організація ведення касових операцій, документальне оформлення касових операцій. (Числові приклади та завдання).
Ліміт каси, граничне обмеження готівкових розрахунків.
Касові операції - один з ділянок бухгалтерського обліку, які зазвичай ведуть початківці бухгалтера. Вважається одним з найбільш «легких».
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
№10 відеоурок: Організація, облік і документальне оформлення операцій за безготівковими розрахунками: Нормативна база, документальне оформлення. Числові приклади та завдання
Рахунки в банківських установах є і у підприємств, і у підприємців. Ця ділянка також доручають вести бухгалтерам.
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
Практика в 1C: Бухгалтерія 2.0 для України.
Як то кажуть, довго казка мовиться, швидко діло робиться. Після того, як слухачі зрозуміють основні принципи і правила ведення бухгалтерського обліку, своїми «ручками» заповнять документи, тільки після цього ми переходимо в комп'ютерну бухгалтерську програму. Тільки тоді бухгалтеру буде зрозуміло, що він повинен робити в програмі і що в результаті отримає після введення в 1С даних. Без цих теоретичних знань, працювати в програмі може тільки операціоніст, але не бухгалтер.
Урок №1,2 в 1С: Заповнення картки нашої фірми, довідники співробітників, відповідальних осіб, покупців, постачальників.
Урок №3. Касові операції.
Урок №4. Безготівкові розрахунки.
Після цього уроку закінчується I модуль навчання.
II- й етап навчання. Якщо у слухача є бажання продовжувати далі навчання і дізнатися більше складні ділянки ведення бухгалтерського обліку, пропонуємо перейти до наступного модуля.
II-й модуль. Підзвітні особи, відрядження. Доходи і витрати підприємства. Розрахунки з покупцями і постачальниками. Оподаткування в Україні. Практика в 1С 8.
Тривалість модуля - приблизно 1 місяць.
Вартість 2 600 грн.
Відео Урок №11: Розрахунки з підзвітними особами. Схема активно-пасивного рахунку. Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або підзвіт (Авансовий звіт). (Числові приклади та завдання).
Відео Урок №12: Відрядження. Корпоративна картка.
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
Відео Урок №13. Баланс. № I. Практичне завдання: по формуванню Балансу (звіту про фінансовий стан підприємства).
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
Практика в 1C: Бухгалтерія 2.0 для України.
Урок №5: Отримання банківського кредиту. Відрядження, Розрахунки з підзвітними особами. Внесок в Статутний капітал.
Відео Урок №14: Доходи підприємства - поняття, склад.
Відео Урок №15: Витрати підприємства - поняття, склад.
Відео Урок №16: Визначення фінансового результату за звітний період.
Практичне завдання по формуванню звіту про фінансовий результат (приклад №1).
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
Відео Урок №17: Система оподаткування в Україні:
Спрощена система оподаткування: База оподаткування; Звітність платника єдиного податку - юридичної особи; Звітність платника єдиного податку - фізичної особи (ФОП).
Відео Урок №18: Коротко про податок на додану вартість - ПДВ. Податковий кредит, податкові зобов'язання.
Опитування в ЗУМ.
Відео Урок №19,20: Надходження та вибуття запасів. Числові приклади та завдання.
Відео Урок №21,22: Субрахунки: податковий кредит - 6441; 6442. Податкові зобов'язання - 6431,6432. Числові приклади та завдання.
Опитування в ЗУМ.
Практика в 1C: Бухгалтерія 2.0 для України.
Урок №6: Робота з покупцями і постачальниками.
Після цього уроку закінчується II модуль навчання.
III етап. Наступний етап вимагає розуміння оподаткування, з якими ви вже ознайомилися в попередньому модулі. При продажах покупцям у підприємства виникають доходи, витрати, які формують прибуток. У платників ПДВ виникають податкові зобов'язання з ПДВ.
III-й модуль. Загальна система оподаткування. Електронне адміністрування ПДВ. Розрахунки з покупцями і постачальниками. Облік основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів.
Тривалість модуля - приблизно 1 місяць.
Вартість 2 600 грн.
Відео Урок №23: Порівняння ФОП, ТОВ. Загальна система оподаткування. Платники податку на прибуток; Ставка податку на прибуток; Об'єкт оподаткування; Порядок розрахунку; Терміни сплати; Звітність платника податку на прибуток.
Практичне завдання. Як правильно вибрати суб'єктам господарської діяльності систему оподаткування (зареєструватися підприємцем або створити підприємство. Вибрати єдиний податок або сплачувати податок на прибуток? Практичне завдання по заповненню декларації на прибуток та податкової декларації платника єдиного податку.
Відео Урок №24,25:
А) Практичне завдання: по формуванню Балансу (звіту про фінансовий стан підприємства). (Приклад №2).
Б) Практичне завдання по формуванню звіту про фінансовий результат (приклад №2).
Відео Урок №26: Надходження та вибуття інших запасів.
Відео Урок №27: Методи оцінки вибуття запасів і вплив вибору методу на оподатковуваний прибуток.
Відео Урок №28:
А) Практичне завдання: по формуванню Балансу (звіту про фінансовий стан підприємства). (Приклад №3).
Б) Практичне завдання по формуванню звіту про фінансовий результат (приклад №3).
Відео Урок №29,30: Купівля та продаж товарів при різних умовах оплати (Передоплата більше, ніж відвантаження. Передоплата менше, ніж відвантаження.) Відстеження першої події по ПДВ.
Приклад купівлі-продажу товару в 1С. Проводки, реєстрації податкових накладних, декларація з ПДВ, коригування ПДВ при поверненні товару.
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
Практика в 1C: Бухгалтерія 2.0 для України.
Урок №7,8: Розрахунки з постачальниками і покупцями. Податкові накладні. Акти звірок. Декларація з ПДВ.
Після цього уроку закінчується III модуль.
IV етап. Цей етап необхідний для слухачів, які хочуть отримати повну картину ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Завершенням курсу буде комплексна задача, яка охоплює всі ділянки роботи бухгалтерії.
IV модуль. Необоротні активи. Облік заробітної плати. Виробництво.
Звітність (фінансова, податкові декларації, звіт по ЄСВ, ПДФО, ВЗ).
Тривалість модуля - приблизно 1,5 місяця.
Вартість 2 600 грн.
Відео Урок №31: Облік основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів: Надходження основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, як внесок до статутного капіталу; Придбання основних засобів у постачальника. Введення в експлуатацію основних засобів;
Відео Урок №32,33: Амортизація основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів. Виникнення витрат підприємства при нарахуванні амортизації.
Відео Урок №34,35: Ремонт і модернізація основних засобів.
Відео Урок №36: Оренда. Вибуття основних засобів. Реалізація, ліквідація.
Домашня контрольна робота.
Опитування в ЗУМ.
Практика в 1C: Бухгалтерія 2.0 для України.
Урок №9,10: Основні засоби, МНМА, МБП.
Відео Уроки № 37,38:
· Облік праці та її оплата. Обов'язкові утримання (ПДФО, військовий збір) з заробітної плати співробітників, нарахування на заробітну плату (ЄСВ) за звітний місяць. Податкові соціальні пільги з ПДФО.
· Нарахування авансу співробітникам і авансових платежів по податках (ЄСВ, ПДФО, військовий збір); Перерахування з розрахункового рахунку авансу співробітникам і авансових платежів по податках (ЄСВ, ПДФО, військовий збір);
· Нарахування заробітної плати співробітникам за звітний місяць. Обов'язкові утримання (ПДФО, військовий збір) з заробітної плати співробітників, нарахування на заробітну плату (ЄСВ) за звітний місяць; Друга частина виплати заробітної плати співробітникам і податків (ЄСВ, ПДФО, військовий збір);
Практичне завдання з обліку заробітної плати.
· Порядок заповнення Звіту по ЄСВ, ПДФО, ВЗ;
Операції, пов'язані з нарахуванням і виплатою лікарняних та відпускних.
Індексація зарплати.
Практика в 1C: Бухгалтерія 2.0 для України.
Урок №11,12, 13,14,15,16: Облік заробітної плати. Формування звітності в 1С: Звіт з ЄСВ, ПДФО, ВЗ.
Відео Урок №39: Виробництво.
Формування виробничої собівартості продукції; · Прямі виробничі витрати; Загальновиробничі витрати; Критерії розподілу загальновиробничих витрат;
Відео Урок №40: Практичне завдання з бухгалтерського обліку на виробничому підприємстві.
Заключна комплексна задача. Практичне завдання: по формуванню звіту про фінансовий результат форма 2м; Декларації з податку на прибуток.
Практика в 1C: Бухгалтерія 2.0 для України.
Урок №17,18: Виробництво. Закриття місяця. Формування звітності в 1С: Баланс, звіт про фінансові результати, Декларація на прибуток, Декларація з ПДВ.