top of page

Авторський курс навчання бухгалтерів

Графік занять

27 серпня

Пн.,Ср.
10.30-13.30

27 серпня

Сб. 15.00-18.30

Нд. 15.00-18.30

Про авторський курс навчання бухгалтерії

 

Авторський курс відрізняється максимально доступною методикою викладання, ретельно підібраним роздатковим матеріалом, великою кількістю цікавих тестів, практичних прикладів, задач і мінімально можливою кількістю теорії.

Курс розбитий на чотири етапи (оплата відповідно буде вноситися чотири рази частинами за весь курс, або за той модуль, який вони бажають прослухати). Новачкам можливо достатньо буде пройти тільки перший етап. А бухгалтерам, які працюють та які хочуть підвищити кваліфікацію, можна починати з другого модуля. Але всім, що записалися на авторський курс на другий етап, необхідно прослухати перше заняття у Тетяни Володимирівни (гроші на першому занятті не вносяться). Вартість одного модуля або всього курсу уточнюйте у менеджера.

 

Повна програма авторського курсу розрахована на 128 академічних годин (тобто 128 шкільних уроків по 45 хв). Якщо перевести в астрономічний годинник (по 60 хв.) - тривалість складе 96 астрономічних годин. Нижче докладний опис кожного заняття. Одне заняття триває 3 астрономічні години.

 

Тривалість повного авторського курсу: мінімальна - 3 місяці, максимальна - 4 місяці. Це залежить від кількості занять на тиждень. Якщо два рази в тиждень: весь курс триватиме близько чотирьох місяців. Якщо три рази на тиждень - 3,5 місяці. Якщо ранкова група забажає займатися не по три, а по чотири години на день, а занять в тиждень буде -три, тоді весь курс може тривати 3 місяці.

 

Для домашньої роботи слухачам видаються методички по кожній пройденій темі, які допоможуть закріпити матеріал. Для вивчення програми BAS розроблена методичка, за допомогою якої слухачі пройдуть всі етапи ведення бухгалтерського та податкового обліку виробничого підприємства (починаючи від найпростіших операцій та закінчуючи звітністю).

 

Після закінчення курсу Ви зможете працювати не тільки бухгалтером на окремих ділянках обліку, а й головним (єдиним) бухгалтером невеликого комерційного підприємства, так як навчитеся робити фінансову і податкову звітність. Курс розрахований і на новачків, і на працюючих бухгалтерів, які бажають підвищити свою кваліфікацію. Він максимально наближений до реального бухгалтерського обліку. В класі у Вас буде можливість ознайомитися з документацією і звітністю діючої фірми.

Програма авторського курсу

 

I-й етап навчання призначений для новачків або слухачів, які хочуть відновити свої знання з основ бухгалтерського обліку. Тривалість модуля 24 астрономічні години (32 академічних) - приблизно 1 місяць:

 

I-й модуль .Теоретичні основи бухгалтерського обліку. Касові операції, безготівкові розрахунки. Практика в BAS.

 

1-й урок (3 години): Актив, Пасив.

Відомо, що перший науковий посібник з бухгалтерського обліку було написано понад 500 років тому італійським математиком Лукою Пачолі. Він придумав правила для ведення обліку, якими ми користуємося і дотепер. Тому перший урок присвячений основним поняттям: Актив, Пасив (Числові приклади та завдання).

 

2-й урок (3 години). План рахунків бухгалтерського обліку, його будова.

Якщо людина вивчає іноземну мову, вона користується словником. Коли людина хоче знати і розуміти бухгалтерський облік, їй необхідно розібратися зі «словником» з бухобліку - планом рахунків (Числові приклади та завдання).

 

3-й урок (3 години). Рахунки бухгалтерського обліку, їх структура та призначення. Активні і пасивні рахунки

На цьому занятті слухачі повинні засвоїти чотири правила, які допоможуть зрозуміти подвійний запис, який винайшов Лука Пачолі. (Числові приклади та завдання).

 

4-й урок (3 години). Подвійний запис. Бухгалтерська проводка. Кореспонденція рахунків.

Кожен бухгалтер знає, що якщо станеться господарська операція на підприємстві, в бухгалтерії обов'язково повинен бути первинний документ, який підтверджує цю подію. Бухгалтер зобов'язаний зробити запис в бухгалтерському обліку і відобразити за допомогою «бухгалтерського мови». Це і буде подвійний запис. А як вона виглядає і що позначає, ви дізнаєтеся на цьому уроці (Числові приклади та завдання).

 

5-й урок (3 години). Організація, облік і документальне оформлення операцій з готівковими коштами: Організація ведення касових операцій, документальне оформлення касових операцій. (Числові приклади та завдання).

Касові операції - один з ділянок бухгалтерського обліку, які зазвичай ведуть початківці бухгалтера. Вважається одним з найбільш «легких».

 

6-й урок (3 години). Організація, облік і документальне оформлення операцій за безготівковими розрахунками: Нормативна база, документальне оформлення. Числові приклади та завдання

Рахунки в банківських установах є і у підприємств, і у підприємців. Ця ділянка також доручають вести бухгалтерам.

 

7-й урок (3 години). Практика в BAS. Заповнення картки нашої фірми, співробітників, покупців, постачальників.

Як то кажуть, довго казка мовиться, швидко діло робиться. Після того, як слухачі зрозуміють основні принципи і правила ведення бухгалтерського обліку, своїми «ручками» заповнять документи, тільки після цього ми переходимо в комп'ютерну бухгалтерську програму. Тільки тоді бухгалтеру буде зрозуміло, що він повинен робити в програмі і що в результаті отримає після введення в BAS даних. Без цих теоретичних знань, працювати в програмі може тільки операціоніст, але не бухгалтер.

 

8-й урок (3 години). Практика в BAS. Касові операції, безготівкові розрахунки.

На цьому закінчується 1-й етап.

 

II- й етап навчання. Якщо у слухача є бажання продовжувати далі навчання і дізнатися більше складні ділянки ведення бухгалтерського обліку, пропонуємо перейти до наступного модуля. Тривалість 24 астрономічні години (32 академічних):

 

II-й модуль. Підзвітні особи, відрядження. Доходи і витрати підприємства. Оподаткування в Україні. Практика в BAS.

 

9-й урок (3 години). Розрахунки з підзвітними особами. Схема активно-пасивного рахунку. Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або підзвіт (Авансовий звіт). (Числові приклади та завдання).

 

10-й урок (3 години). Баланс. № I. Практичне завдання: по формуванню Балансу (звіту про фінансовий стан підприємства).

 

11-й урок (3 години). Відрядження. Корпоративна картка.

 

12-й урок (3 години). Практичне завдання в BAS: Отримання банківського кредиту. Відрядження, Розрахунки з підзвітними особами. Внесок в Статутний капітал.

 

13-й урок (3 години). Доходи підприємства - поняття, склад; Витрати підприємства - поняття, склад; · Визначення фінансового результату за звітний період;

 

Практичне завдання по формуванню звіту про фінансовий результат (приклад №1)

 

14-й урок (3 години). Система оподаткування в Україні:

1) Спрощена система оподаткування: База оподаткування; Звітність платника єдиного податку - юридичної особи; Звітність платника єдиного податку - фізичної особи. (ФОП)

 

15-й урок (3 години) .2) Загальна система оподаткування: Платники податку на прибуток; Ставка податку на прибуток; Об'єкт оподаткування; Порядок розрахунку; Терміни сплати; Звітність платника податку на прибуток.

Практичне завдання. Як правильно вибрати суб'єктам господарської діяльності систему оподаткування (зареєструватися підприємцем або створити підприємство. Вибрати єдиний податок або сплачувати податок на прибуток?)

 

16-й урок (3 години). А) Практичне завдання: по формуванню Балансу (звіту про фінансовий стан підприємства). (Приклад №2). Б) Практичне завдання по формуванню звіту про фінансовий результат (приклад №2). В) Практичне завдання по заповненню декларації на прибуток та податкової декларації платника єдиного податку.

 

Після цього уроку закінчується II модуль навчання.

III етап. Наступний етап вимагає розуміння оподаткування, з якими ви вже ознайомилися в попередньому модулі. При продажах покупцям у підприємства виникають доходи, витрати, які формують прибуток. У платників ПДВ виникають податкові зобов'язання з ПДВ. Тривалість модуля 24 астрономічні години (32 академічних):

 

III модуль. Розрахунки з покупцями і постачальниками. Облік заробітної плати. Практика в BAS.

 

17-й урок (3 години). Податок на додану вартість: Загальна характеристика податку на додану вартість; Платники податку на додану вартість; Об'єкт оподаткування; База оподаткування; Ставки ПДВ; Дата виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту; Реєстрація податкових накладних; Декларація з ПДВ. Електронне адміністрування ПДВ.

 

18,19, 20-й урок (9 годин). Розрахунки з покупцями і постачальниками: Придбання запасів. Податковий кредит. Реалізація запасів покупцям. Податкові зобов'язання. Відображення доходів і витрат при реалізації запасів. Методи оцінки вибуття запасів і вплив вибору методу на оподатковуваний прибуток.

 

· Практичне завдання: по формуванню Балансу (звіту про фінансовий стан підприємства). (Приклад №3). Практичне завдання по формуванню звіту про фінансовий результат (приклад №3):

21, 22-й урок (6 годин). Практичне завдання в BAS: Розрахунки з постачальниками і покупцями. Податкові накладні. Акти звірок.

 

23-й урок (3 години). Облік заробітної плати:

· Облік праці та її оплата. Обов'язкові утримання (ПДФО, військовий збір) з заробітної плати співробітників, нарахування на заробітну плату (ЄСВ) за звітний місяць. Податкові соціальні пільги з ПДФО.

· Нарахування авансу співробітникам і авансових платежів по податках (ЄСВ, ПДФО, військовий збір); Перерахування з розрахункового рахунку авансу співробітникам і авансових платежів по податках (ЄСВ, ПДФО, військовий збір);

· Нарахування заробітної плати співробітникам за звітний місяць. Обов'язкові утримання (ПДФО, військовий збір) з заробітної плати співробітників, нарахування на заробітну плату (ЄСВ) за звітний місяць; Друга частина виплати заробітної плати співробітникам і податків (ЄСВ, ПДФО, військовий збір);

 

24-й урок (3 години). Облік заробітної плати: Практичне завдання з обліку заробітної плати.

· Порядок заповнення Звіту по ЄСВ;

· Порядок заповнення Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (Форма 1ДФ)

 

Після цього уроку закінчується III модуль. Тривалість 24 астрономічні години.

IV етап. Цей етап необхідний для слухачів, які хочуть отримати повну картину ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Завершенням курсу буде комплексна задача, яка охоплює всі ділянки роботи бухгалтерії. Тривалість модуля 24 астрономічні години.

 

IV модуль. Облік основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів. Виробництво.

 

Звітність (фінансова, податкові декларації, звіт по ЄСВ. Форма 1ДФ).

 

25-й урок (3 години). Операції, пов'язані з нарахуванням і виплатою лікарняних та відпускних; Індексація заробітної плати;

 

26-й урок (3 години). Практичне завдання в BAS. Облік заробітної плати.

 

27-й урок (3 години). Електронній звітність М.E.Doc 

28, 29-й урок (6 годин). Облік основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів: Надходження основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, як внесок до статутного капіталу; Придбання основних засобів у постачальника. Введення в експлуатацію основних засобів;

 

· Нарахування амортизації на основні засоби; Виникнення витрат підприємства при нарахуванні амортизації основних засобів;

· Ремонт і поліпшення основних засобів.

· Нарахування амортизації малоцінних необоротних матеріальних активів; Виникнення витрат підприємства при нарахування амортизації;

· Вибуття основних засобів та малоцінних необоротних активів;

· Придбання нематеріальних активів у постачальника; Введення в експлуатацію нематеріальних активів; Нарахування амортизації нематеріальних активів; Виникнення витрат підприємства при нарахуванні амортизації нематеріальних активів;

 

30-й урок (3 години). Практичне завдання в BAS. Операції з необоротними активами.

 

31-й урок (3 години). Виробництво.

 

· Формування виробничої собівартості продукції; · Прямі виробничі витрати; Загальновиробничі витрати; Критерії розподілу загальновиробничих витрат; Практичне завдання з бухгалтерського обліку на виробничому підприємстві.

Заключна комплексна задача. · Практичне завдання: по формуванню Балансу (звіту про фінансовий стан підприємства) форма 1м (приклад №4); звіту про фінансові результати форма 2м (приклад №4); Декларації з ПДВ; Декларації з податку на прибуток:

 

32-й урок (3 години). Практичне завдання в BAS. Виробництво. Закриття місяця. Формування звітності в BAS: Баланс, звіт про фінансові результати, 1ДФ, Звіт з ЄСВ, Декларація на прибуток, Декларація з ПДВ.

Авторський курс створювався 12 років та постійно допрацьовується в зв'язку зі змінами в законодавстві.

Включає: основи бухгалтерського обліку, бухгалтерський облік, детальний блок з оподаткування та BAS Бухгалтерія 

 

Місця на авторський курс бронюються заздалегідь. Проводиться він два рази в році (восени і навесні). Вартість і порядок оплати уточнюйте за телефонами: 044 383-48-80, 099 439-48-48, 067 439-48-48.

bottom of page