top of page

Поради щодо вибору курсів бухгалтерів

Тим, хто не може визначитися з вибором курсів навчання бухгалтерів і навчального центру

 

На сайтах і форумах можна прочитати безліч порад, які допоможуть вам вибрати курси бухгалтерів. Ми постаралися узагальнити найважливіші моменти.

 

Перше: Необхідно вибрати зручне для Вас місце розташування навчального центру, так як на курси бухгалтерів спізнюватися не можна. Це пов'язано з тим, що заняття на «курсах», на відміну від навчання в вищих навчальних закладах, мають високу концентрацію інформації на відрізок часу і людина, втративши якісь важливі моменти, потім не розуміє наступні тези, завдання. Особливо це стосується курсу: Бухгалтерія 1С 8.

 

Друге: Вартість курсів бухгалтерського обліку. Орієнтуватися треба на ціну одного академічного години (тобто 1 уроку = 45 хв.), А не на кількість місяців або занять. Вартість курсу може здаватися низькою при тривалості 2-3 місяці. Наприклад, заняття будуть проходити 2 рази на тиждень по 1,5 години на протязі 2-х місяців. При такій же вартості заняття можуть проходити 3 рази на тиждень по 3 години протягом 1 місяця. Здається, при одній і тій же вартості, вигідніше вчитися в першому випадку (16 занять протягом 2-х місяців). У другому випадку Ви будете займатися 12 занять всього 1 місяць. Насправді, тривалість бухгалтерського курсу в першому варіанті 24 години, а в другому в 1,5 рази більше - 36 годин. Відповідно, при однаковій загальній вартості курсів бухгалтерського обліку, Ви отримаєте знань в 1,5 рази більше, навчаючись 1 місяць, а не 2 місяці. Отже, для визначення реальної ціни, необхідно загальну вартість курсу розділити на кількість акад. годин. По Києву вартість 1 акад. години бухгалтерського курсу (в групі) коливається від 27 до 60 грн.

 

Третє: Ціна курсів бухгалтерів повинна відповідати якості навчання. Необхідно читати відгуки про викладачів, зокрема, теоретики вони або працюють бухгалтери, аудитори. Тут уже як пощастить, а саме, прочитаєте Ви «реальні» відгуки або «липові». На окремих форумах можуть бути «липові» відгуки не тільки хороші, але і негативні (конкурентна боротьба). Щоб переконатися в правдивості відкликання, необхідно відвідати перше заняття, яке в більшості центрів є безкоштовним. Відчуйте, чи зможете Ви навчатися у цього викладача - цікаво Вам, стаєте Ви мотивованим. Якщо Ви заснули на безкоштовному занятті, то краще повчитися у іншого викладача або в іншому навчальному центрі.

 

Четверте: Бажано вибирати бухгалтерські курси, оплата за які розбита на частини. Це дозволить Вам, в разі відмови від навчання, не втратити всі гроші.

 

Отже, це основні моменти і списку не є вичерпним. Вдалого Вам вибору.

Як вибрати курси бухгалтерського, податкового обліку, комп'ютерні бухгалтерські курси 1С 8.

 

Поради тим, хто не може визначитися з вибором курсів навчання бухгалтерів і навчального центру

 

1) Постарайтеся прослухати перші безкоштовні заняття в різних навчальних центрах або в одному навчальному центрі, але у різних викладачів. В одному і тому ж навчальному центрі можуть бути досвідчені і талановиті викладачі, а можуть, на жаль, читати лекції і не дуже компетентні фахівці.

2) Якщо для Вас важливим фактором є вартість навчання бухгалтерів, зверніть увагу на кількість годин.

Я думаю, всім зрозуміло, що є різниця в обсязі отриманих знань по досліджуваному предмету якщо курс триває 40, 60 або 70 годин, а вартість майже однакова.

3) Оптимальна кількість слухачів в групі 7-8 осіб. Мінігрупи не надто хороші тим, що вартість навчання в мінігрупі за курс така ж, як і в групах по 7-8 чоловік, але кількість годин набагато менше, а значить, що і обсяг знань Ви отримаєте менше.

У групі з 7-8 чоловік обов'язково будуть 3-4 працюючих бухгалтера. Вони задають конкретні питання і суха теорія - не для них. У Вас з'являться нові знайомства з практикуючими бухгалтерами, які допоможуть в майбутньому і з консультаціями, а часто і з роботою. У таких групах відстаючих практично не буває.

4) При виборі бухгалтерських курсів звертайте увагу на викладацький склад. Важливий досвід роботи не тільки в бухгалтерії, а й досвід викладання.

 

Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам в правильному виборі бухгалтерських курсів в Києві.

Бажаємо успіхів!

 

Запишіться на наші курси бухгалтерів в телефонному режимі. При наборі групи (4 людини), всім, хто записався, повідомляють про дату початку курсу бухгалтерського і податкового обліку.

 

У нашому навчальному центрі перше заняття курсу «Бухгалтерський, податковий облік + 1С Бухгалтерія 8» - безкоштовне. Далі оплату можна вносити частинами в чотири етапи.

bottom of page