top of page

Бухгалтерські курси і курси BAS оффлайн в Києві і онлайн по Україні

Навчальний центр "Профіресурс" є спеціалізованим бухгалтерським навчальним центром. Наша відмінність - ми проводимо курси виключно в області, пов'язаній з бухгалтерією. Наша мета - навчити Вас працювати бухгалтером, а не просто бути слухачем курсів.

Це не означає, що ми КРАЩІ БУХГАЛТЕРСЬКІ КУРСИ, це означає, що ми просто ІНШІ.

 

Пропозицій по навчанню бухгалтерському, податковому обліку і BAS величезна кількість від різних навчальних центрів. Людям, які ніколи не стикалися з бухгалтерським обліком, важко визначитися, на які курси бухобліку їм йти. Так як при виборі бухгалтерських курсів одним з важливих чинників є місцезнаходження навчальних класів, для Вашої зручності, ми відкрили філії поблизу станцій метро по всіх лініях:

1) "Лісова - Академмістечко" - м. Лівобережна (5 хвилин від метро), м. Нивки (2 хвилини від метро);

2) "Героїв Дніпра - Теремки" - м. Почайна (2 хвилини від метро), м. Деміївська (2 хвилини від метро).

 

Новачків приваблює так званий бухгалтерський курс з «нуля», керівників - курси бухгалтерського обліку для директорів, бухгалтерів, які працюють - курси підвищення кваліфікації бухгалтерів або курси головних бухгалтерів. Людей, які колись навчалися бухгалтерському обліку або була перерва в роботі, може зацікавити назва курсу «відновлення знань». Насправді всі ці курси - це один комплексний курс бухгалтерського, податкового обліку та BAS розбитий на кілька етапів. Новачки зможуть пройти курс бухгалтерського обліку та отримати мінімальні знання в програмі BAS (це два етапи), а працюючим бухгалтерам навчальні центри запропонують пройти комплексний курс бухгалтерського, податкового обліку і BAS, тобто це продовження навчання після перших двох етапів.

 

Наша відмінність від інших курсів навчання бухгалтерів - це вузька спеціалізація: тільки курси бухгалтерського обліку, курси податкового обліку та BAS, курси підвищення кваліфікації бухгалтерів: курс "податковий облік для головних бухгалтерів" і курс "зовнішньоекономічна діяльність для бухгалтерів", різні семінари для бухгалтерів, економістів, фінансистів. Всі наші викладачі курсу бухгалтерського, податкового обліку + BAS - це колишні випускники нашого навчального центру, які з часом стали аудиторами і головними бухгалтерами. Після проходження тестування вони отримують право викладати курс бухгалтерського, податкового обліку + BAS в навчальному центрі «Профіресурс». Резюме, фотографії, відгуки на кожного викладача бухгалтерських курсів, фотографії класів розміщені на сайті.

 

У нашому центрі курс бухгалтерського, податкового обліку + BAS складається з 4-х етапів.

 

Для нас дуже важливо, щоб після 1-го етапу навчання слухачі бухгалтерських курсів чітко змогли пояснити ту чи іншу проводку, навчилися робити баланс самостійно.

 

Перший етап навчання бухгалтерів рекомендується як новачкам, так і тим, у кого є економічна освіта. Охоплює основи бухгалтерського обліку та найпростіші операції в бухгалтерії: безготівкові розрахунки, касові операції, розрахунки з підзвітними особами і, звичайно, заповнення первинних документів. Це найпростіші операції, тому на такі ділянки бухгалтерського обліку зазвичай беруть на роботу новачків.

 

2-й етап курсу бухгалтерського і податкового обліку призначений для тих слухачів, які, освоївши ази бухгалтерського обліку, продовжують навчання. На цьому етапі розглядаються більш складні ділянки (бухгалтерський і податковий облік основних засобів, розрахунки з покупцями і постачальниками, зарплата і т.п.). Слухачі будуть не тільки заповнювати первинні документи, але поступово переходити до основ податкового обліку.

 

3-й етап бухгалтерських курсів - це податковий облік і заповнення звітності. Рекомендується тим слухачам, які планують після закінчення курсів бухгалтерського, податкового обліку + BAS працювати єдиним бухгалтером або головним бухгалтером на малому підприємстві. По суті цей модуль - це курс «головний бухгалтер». Так як викладачі наших бухгалтерських курсів - практики і працюють в провідних українських компаніях, а в навчальному центрі знаходяться документи реальних фірм, слухачі курсу матимуть можливість ознайомитися з організацією документообігу на підприємстві.

 

4-й етап - це курс «BAS», найбільш затребувана в наш час програма для бухгалтерів. Ми вчимо не просто натискати на кнопки. Ми чітко пояснюємо, як первинні документи при введенні в BAS впливають на зміни в будь-якому звіті, і як слід розшифровувати будь-яку цифру звіту.

Знання BAS значно підвищить Ваш рейтинг при працевлаштуванні.

 

Ми не робимо нездійсненних обіцянок з працевлаштування всіх слухачів, але працевлаштовуємо близько 20% випускників курсів бухгалтерів.

 

Вибирайте нас - і Ви точно не пошкодуєте!

НАШІ КЛІЄНТИ
Зв'яжіться з нами для консультації

Ми завжди раді допомогти. Зверніться по телефону, email або в соцмережах.

bottom of page